ustatravel.pl | Trasa wycieczki po Florydzie

Ceny wycieczek jednodniowych z Miami

 

• Zwiedzanie Miami 

• Zwiedzanie Miami Beach i okolic

• Zwiedzanie Everglades 

• Zwiedzanie Palm Beach i Fort Lauderdale

 

1-4 osób - $490 za wycieczkę / za grupę
5 osób - $690 za wycieczkę / za grupę
6 osób - $740 za wycieczkę / za grupę
7 osób - $790 za wycieczkę / za grupę
8 osób - $840 za wycieczkę / za grupę
9 osób - $890 za wycieczkę / za grupę
10 osób - $940 za wycieczkę / za grupę
11 osób - $990 za wycieczkę / za grupę
12 osób - $1040 za wycieczkę / za grupę
13 osób - $1090 za wycieczkę / za grupę

 

Zwiedzanie Kennedy Space Center 

Zwiedzanie Key West

 

1-4 osób - $590 za wycieczkę / za grupę
5 osób - $790 za wycieczkę / za grupę
6 osób - $840 za wycieczkę / za grupę
7 osób - $890 za wycieczkę / za grupę
8 osób - $940 za wycieczkę / za grupę
9 osób - $990 za wycieczkę / za grupę
10 osób - $1040 za wycieczkę / za grupę
11 osób - $1090 za wycieczkę / za grupę
12 osób - $1140 za wycieczkę / za grupę
13 osób - $1190 za wycieczkę / za grupę

 

Kwoty obejmują:
 

• organizację i rezerwacje
• przejazdy samochodem lub busem z kierowcą
• opieka pilota polskojęzycznego 
• paliwo
• opłaty za parkingi, autostrady i mosty
• woda butelkowana w samochodzie
• wstęp do Parku Everglades

 

Kwoty nie uwzględniają biletów do ewentualnych atrakcji turystycznych, np. muzeów, przejażdżek łodziami itp. Uczestnicy sami decydują z których atrakcji będą chcieli skorzystać - płatność na miejscu. 

Wszystkie punkty programów zwiedzania nie są obligatoryjne. Są uzależnione od indywidualnego wyboru, tempa zwiedzania, dostępności, warunków pogodowych, drogowych i zdarzeń losowych.

 

Przykładowe, orientacyjne ceny atrakcji:


bilety do Kennedy Space Center ($75 / os. dorosła, $65 / dziecko 3-11)
farma aligatorów, przejażdżka łodzią airboat ($31 / os.)
bilety na wycieczkę łodzią Millionaire Row Cruise po zatoce Miami ($30 / za os.)
bilety na wycieczkę łodzią Thriller po zatoce w Miami ($47.70 / os. dorosła, $37.10 / dziecko 3-11 lat)

bilety do Domu Ernesta Hemingwaya ($17 / os.)
bilet na taksówką wodną w Fort Lauderdale ($30 / os. dorosła, $15 / dziecko 5-11)

Wycieczki jednodniowe z Miami

W przypadku, kiedy odwiedzając Florydę decydujecie się Państwo na pobyt w jednym hotelu np. w Miami, Miami Beach lub Fort Lauderdale, możemy zorganizować dla Państwa jednodniowe wycieczki pokazujące najciekawsze miejsca na Florydzie:

 

Zwiedzanie Miami

Zwiedzanie Miami Beach i okolic

Wycieczka do Kennedy Space Center

Wycieczka na Key West

Zwiedzanie Everglades

Zwiedzanie Palm Beach i Fort Lauderdale

 

 

Zwiedzanie Miami Beach i okolic

 

(od 10:00-ok. 17:00)

 

Zwiedzimy Miami Beach – osobne miasto w metropolii Miami, położone nad oceanem. Spacer po Ocean Drive - głównej arterii w dzielnicy South Beach w Miami Beach z uroczymi hotelikami w stylu Art Deco. South Pointe Park Pier, Holocaust Memorial.

Odwiedzimy Key Biscane – pięknej miejscowości niedaleko Miami, Cape Florida Lighthouse z latarnią morską, Crandon Park z centrum tenisowym, gdzie niegdyś były rozgrywane turnieje Miami Open.

 

Zwiedzanie Miami Beach

Wycieczka na Key West

 

(od 9:00-ok. 22:00)

 

Wyruszymy w malowniczą drogę na Key West. Będziemy mijać liczne wysepki i mosty. Po jednej stronie będą wody Oceanu Atlantyckiego, po drugiej Zatoka Meksykańska. Zwiedzimy m.in. Dom Ernesta Hemingwaya, gdzie rezydentami są sześciopalczaste koty, letnią rezydencję prezydenta Trummana, Fort Zachary Taylor, Southernmost Point – najdalej wysunięty na południe punkt Stanów Zjednoczonych. Na miejscu liczne kafejki i południowa karaibska architektura.

W drodze na Key West Most będziemy przejeżdżać przez most siedmiomilowy – niezwykłe miejsce, gdzie kręcone były sceny do m.in. takich filmów jak „Prawdziwe kłamstwa” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Będzie możliwe również karmienie tarponów, olbrzymich ryb, które zadomowiły się w jednej z zatoczek, lub odwiedzenia Muzeum Nurkowego.

 

 

Wycieczka do Kennedy Space Center

 

(od 9:00-ok. 21:00)

 

Pojedziemy na Cape Canaveral. Tam zwiedzimy Centrum Lotów Kosmicznych Kennedy Space Center, (NASA i Space X). Zobaczymy Wyrzutnie startowe i budynek VAB - centrum łączenia elementów statków kosmicznych. Wystawy m.in. poświęcone misjom księżycowym Apollo ze słynnym statkiem Saturn 5 oraz osobna hala dedykowana promom kosmicznym, z m.in. promem Atlantis.  Zobaczymy również ekspozycję łazików marsjańskich, które do tej pory wylądowały na Marsie oraz Salę Sław, poświęconą wszystkim astronautom biorącym udział w misjach kosmicznych.

Zwiedzanie Kennedy Space Center

Zwiedzanie Everglades

 

(od 10:00-ok. 17:00)

 

Na spotkanie z florydzką naturą - spacer po Everglades National Park, a dla chętnych przejażdżka płaskodenną łodzią airboat, napędzną śmigłem lotniczym. Po przejażdżce krótkie show z aligatorami.

Po wizycie w Parku Everglades możliwość zakupów w Dolphin Mall Outlet – jednym z największych centrów handlowych w tej części metropolii Miami.

Zwiedzanie Everglades

Zwiedzanie Miami

 

(od 10:00-ok. 17:00)

 

Downtown - zobaczymy centrum miasta, przejedziemy się metromooverem - bezpłatną kolejką pośród wysokich wieżowców, a dla chętnych przejażdżka łodzią po zatoce Miami.

 

Design District - zwiedzimy dzielnicę Miami słynącą z eleganckiej, nowoczesnej architektury, sklepów z ekskluzywnymi artykułami wyposażenia wnętrz i galerii sztuki. Są tam luksusowe butiki odzieżowe i jubilerskie, kawiarnie i restauracje prowadzone przez znanych szefów kuchni. Okolica usłana jest obiektami sztuki publicznej, takimi jak kopuła Oko muchy zaprojektowana przez wynalazcę Richarda Buckminstera Fullera. W galeriach prezentowane są prace awangardowych artystów.
 

Wynwood - znana z barwnych murali okolica Wynwood jest jedną z najmodniejszych dzielnic miasta. Wynwood Walls to galeria na świeżym powietrzu, w której prezentowane są wielkoformatowe prace najsłynniejszych artystów sztuki ulicznej. Przy pobliskich ulicach mieszczą się eleganckie butiki odzieżowe, stylowe bistra, magazyny zaadaptowane na browary i  galerie sztuki.

 

Little Havana - to tętniąca życiem kubańska dzielnica Miami, z galeriami sztuki południowoamerykańskiej i gwarnymi restauracjami. Kafejki z okienkami do obsługi przechodniów serwują kubańską kawę klientom palącym cygara. Przy ulicy Calle Ocho mieści się Domino Park, w którym mieszkańcy rozmawiają o polityce, grając w domino, a okoliczne kluby serwują latynoską muzykę.

 

Obejrzymy Coral Gables - miasto w metropolii Miami, rozwinięte przez George'a Merricka w latach 20-stych ubiegłego wieku. Prawie cała architektura miasta jest w stylu hiszpańskim, a prawdziwą ozdobą są piękne starodrzewy rozpościerające się nad ulicami miasta oraz luksusowy hotel Biltmore, w którym bywał niegdyś m.in. Al Capone.

Zwiedzanie Miami
Wycieczka na Key West

Zwiedzanie Palm Beach i Fort Lauderdale

 

(od 10:00-ok. 17:00)

 

Odwiedzimy Palm Beach - zobaczymy niezwykłe plaże, nadmorskie rezydencje (w tym prezydenta Donalda Trumpa), ekskluzywne butiki najdroższych marek.

 

Zobaczymy Fort Lauderdale – piękne miasto położone niedaleko Miami z malowniczymi kanałami wodnymi, nazywane „Wenecją Florydy”, a tam przejażdżka taksówką wodną po kanałach Fort Lauderdale.

 

Zwiedzanie Palm Beach i Fort Lauderdale
usatravel
vertigoadvertising.com
Dziękujemy naszym klientom za zaufanie