Dziękujemy naszym klientom za zaufanie
vertigoadvertising.com
Facebook
usatravel

Wiadomości

 

 

 

Skorzystaj zawczasu z naszej oferty zwiedzania!  

Zachodnie Wybrzeże USA i Teksas to trzy fascynujące miejsca, które oferują niezapomniane widoki, różnorodność krajobrazów i wiele atrakcji. Warto już teraz zarezerwować indywidualne wycieczki po tych regionach.

 

Albumy fotograficzne z wycieczek.
Podczas naszych wycieczek, na Państwa życzenie możemy przygotować spersonalizowany fotoalbum ze zdjęciami, uwieczniającymi niezwykłe chwile i niezapomniane miejsca z wypraw. 
Koszt albumu w twardej oprawie w postaci fotoksiążki, 28 stron wraz z przesyłką na terenie Polski: $69.

 

ESTA.

Trzeba pamiętać też, że jeśli wybieramy się do USA turystycznie lub biznesowo na okres krótszy niż 90 dni, nie potrzebne są wizy, ale podróż należy zarejestrować w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (ESTA). Żeby złożyć wniosek w ESTA, trzeba wejść na stronę: esta.cbp.dhs.gov

 

Informacje

Ceny wycieczek objazdowych po USA

 

Wycieczki są planowane i dostosowywane do indywidualnych wymagań, dlatego koszty wycieczek objazdowych kalkulowane są indywidualnie dla każdego klienta. W wycenie musimy wziąć pod uwagę m.in. ilość dni, na jaką chcecie Państwo przyjechać, standard hoteli, jaki sobie Państwo życzycie, rodzaj samochodu, jaki będzie niezbędny.

 

Cena fotoalbumu

 

Koszt albumu w twardej oprawie w postaci fotoksiążki, 28 stron wraz z przesyłką na terenie Polski: $69.

Każdy kolejny egzemplarz (ten sam projekt): $29.

O firmie

 

Właścicielem marki usatravel.pl jest:

ACTIVE STRIDE LLC

2200 NE 66th St, Fort Lauderdale, Fl 33308, USA

EIN: 83-0718761

Warunki: Podane ceny, które mogą być umieszczone pod trasami podróży i zwiedzania są estymacją kosztów. Końcowe ustalenie oraz potwierdzenie danej ceny następuje drogą elektroniczną pomiędzy nami, a członkiem wyprawy lub podróżującą grupą i zależy od finalnej rezerwacji terminu wyjazdu oraz co za tym idzie dostępności wybranych hoteli, cen noclegów oraz innych nieprzewidzianych kosztów, które mogą wpłynąć na końcową cenę wyprawy, ponieważ każda wyprawa planowana jest indywidualnie. Nasze wycieczki wymagają wcześniejszej rezerwacji. Każda rezerwacja / wycieczka musi być opłacona z góry w formie przedpłaty (bezzwrotnej zaliczki oraz pełnej kwoty) przed planowanym pierwszym dniem zwiedzania. W razie odwołania wycieczki (zwiedzania) z winy organizatora, wpłacone środki są w całości zwracane. 

Z powodów bezpieczeństwa zastrzegamy możliwość modyfikacji terminów wycieczek i oprowadzania w wypadku wystąpienia m.in. niesprzyjającej pogody, w tym huraganów oraz innych zdarzeń losowych. 

Zgodnie z amerykańskim prawem federalnym Active Stride LLC ma konstytucyjne prawo do odmowy świadczenia usług komukolwiek. "We reserve the right to refuse service to anyone."

 

 

Wszystkie treści i ilustracje (za wyjątkiem niektórych zdjęć) zamieszczone na niniejszej stronie są naszego autorstwa. Nie wolno kopiować zaprojektowanych tras, ilustracji, obrazów, tekstów bez naszej zgody.